Hírek
2025. márc. 19.
Igazgatóság
NKE-VTK - Víz világnapi verseny 2025.03.
1. helyezés

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem - Víztudományi Kar, NKE VTK Víz Világnapi Versenyére több diákunk is nevezett.
A 3 fordulós online elődöntő eredményeit összesítették, és az ország 10 legjobban teljesítő diákja jutott be a döntőbe (korosztálytól függetlenül).
Iskolánk környezetvédelem és vízügy ágazatos tanulói közül 3-an is döntősök lettek.
A 2025.03.19-én megrendezésre kerülő végső összecsapásban a 10.V osztályos Fehér Sebestyén, Gombár Bence és Kaczur Kristóf szépen szerepeltek, olyannyira, hogy Bence első helyezést ért el.
Gratulálunk fiúk, ügyesek voltatok!
Büszkék vagyunk rátok!
Felkészítő tanár: Mihály Orsolya
#zöldböjt

KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Sikeres ágazati alapvizsgák 2026
Minden 10. évfolyamos tanulók sikerrel vette az akadályt
2026. jún. 11.
Igazgatóság

Projektnap - akadályversennyel
🌿 Egy lépés a Környezetért – sok lépés a fenntartható jövőért! 🌿
2026. jún. 10.
Igazgatóság
