Hírek
2026. máj. 21.
Igazgatóság
Természettudományi vetélkedő 2026.
Hagyományos versenyünk

Beszámoló a Természettudományi vetélkedőről
2026. május 21-én került sor a Természettudományi Vetélkedő megrendezésére.
A versenyre minden kilencedik évfolyamos osztályból részt vett egy négy fős csapat. Sajnos a 9.A osztályból két tanuló lebetegedett, ezért ők kisebb eséllyel indultak. A verseny feladatai a május 21-ei jeles nap, Szeged napja köré csoportosultak. A verseny izgalmas, vidám pillanatokban bővelkedő, szép délután volt, ahol megismerhettük egymás tehetségét, személyiségét szokottól eltérő helyzetekben.
I. helyezett lett a 9.L csapata 66,5 ponttal
II. helyezett a 9.B csapata 55 ponttal
III. helyezett a 9. D csapata 48 ponttal
A helyezettek büszke tulajdonosai lettek egy oklevélnek és jutalom ajándékként írószereket vehettek át. Mindannyian gazdagabbak lettünk új ismeretekkel, vidámsággal, tapasztalatokkal.
A verseny lebonyolításában részt vevő tanárok:
Albert Erzsébet – fényképezés, technikai koordinátor
Király Anikó – zsűri tag
Lengyel Zoltán Tamás – zsűri elnök
Czifra Dóra – szervező
Kálmán Gáborné Harmati Katalin - szervező
GALÉRIA
Természettudományi vetélkedő 2026.



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Sikeres ágazati alapvizsgák 2026
Minden 10. évfolyamos tanulók sikerrel vette az akadályt
2026. jún. 11.
Igazgatóság

Projektnap - akadályversennyel
🌿 Egy lépés a Környezetért – sok lépés a fenntartható jövőért! 🌿
2026. jún. 10.
Igazgatóság
